0
Your Cart
0
Your Cart

Taisyklės ir sąlygos

Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Internetinėje parduotuvėje išsirinkite patikusią prekę.
Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką „Į krepšelį“. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Prekių krepšelio“ atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis, toliau pasirinktomis prekėmis.
Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį mygtuką „Prekių krepšelis“. Šiame puslapyje galėsite peržiūrėti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).
Tada spauskite mygtuką „Užsakyti prekes“. Pateksite į Pirkėjo duomenų langą, kur reikės užpildyti duomenų formą (ši informacija reikalinga, kad galėtumėm pristatyti Jūsų užsakytas prekes).
Toliau vėl pasirinkite mygtuką „Užsakyti“, kur galėsite Patvirtinti užsakymą. Prieš patvirtinant užsakymą būtinai susipažinkite su mūsų el. parduotuvės TAISYKLĖMIS. Patvirtinus užsakymą su Jumis bus susisiekta el.paštu arba telefonu dėl apmokėjimo bei užsakymo informacijos.

Siuntimo paštu sąlygos

Nemokamas siuntimas – prekių siuntoms virš 45 eurų.
Visas siuntas , siunčiame per Lietuvos pašto skyrų, LP Express paštomatu,DPD kurjeriu Jūsų užsakymo lape nurodytu adresu,per Autobusų siuntų skyrių Jūsų nurodytu adresu.

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje, 99% atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas į pašto skyrius,paštomatus,Autobuso siuntų skyrius..

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.

Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.

Apmokėjimas

Patvirtinus užsakymą, elektroniniu paštu gausite informaciją su banko sąskaitos numeriu, į kurią turės būti vykdomas pervedimas už pasirinktas prekes. Kai tik pinigai pasieks mūsų sąskaitą, išsiųsime prekes. Nesulaukus pavedimo per 5 d.d., užsakymas bus atšaukiamas.

Grąžinimo sąlygos

Grąžinti prekę galite tik atvykus į mūsų parduotuvę.

Prekės išvaizda

Prekių negalėsime priimti atgal, jei:

  • Buvo naudotos;
  • Buvo sugadintos;
  • Prarado prekinę išvaizdą;
  • Nebuvo išsaugoti jų įsigijimo čekis ar PVM Sąskaita – Faktūra.

Visi nesutarimai tarp šalių sprendžiami geranoriškai, derybų keliu, o taip nesutarus, pagal Lietuvos Respublikos įstatytums.

Šioje svetainėje naudojami slapukai tam, kad Jums būtų patogiau ja naudotis. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Supratau
Privacy Policy